Mapa strony  mapa strony

Pobierowo - Domki Letniskowe "Na Krótkiej" - OPIS DOMKÓW I WYPOSAŻENIA


NASZE DOMKI LETNISKOWE

Oferujemy noclegi w dwóch bliźniaczych domkach letniskowych. Domki są położone blisko morza, w lesie, z dala od zgiełku i hałasu. Odległość od plaży najbliższym zejściem - tylko ok. 250 m. Jednocześnie do ścisłego centrum Pobierowa jest tylko kilkaset metrów, co zapewnia łatwy dostęp do sklepów, restauracji, poczty, apteki i rozrywki. Domki są dwupoziomowe, przeznaczone dla 4-6 osób. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka i toaleta. Na piętrze - obszerna sypialnia. Teren, na którym położone są domki jest ogrodzony, posiada miejsca parkingowe. W sąsiadującym z domkami garażu można schować rowery, wózek itp. Przed domkami znajdują się stoły piknikowe z parasolami - dla spędzania czasu na wolnym powietrzu, grillowania itp. Dla dzieci - huśtawki i piaskownica do zabawy.

PARAMETRY DOMKÓW :


OPIS POMIESZCZEŃ


Pokój dzienny (parter)

Pokój dzienny jest wyposażony w kanapę dwuosobową, stół i krzesła, szafki ubraniowe i telewizor (TV SAT)

Aneks kuchenny (parter)

Domki posiadają aneksy kuchenne wyposażone w kuchenkę dwupalnikową, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, garnki , talerze, szklanki, sztućce:

Łazienka i WC (parter)

Oba domki posiadają łazienkę (z ciepłą wodą) i toaletę. Łazienki są wyposażone w kabinę natryskową, umywalkę oraz bojlery elektryczne do podgrzewania wody.

Sypialnia (piętro)

W sypialniach obu domków znajdują się 2 pojedyncze łóżka (80x200cm) oraz jedno dwuosobowe (140x200cm). W obu sypialniach jest jeszcze komoda ubraniowa. Zapewniamy również odpowiednią ilość kompletów pościeli. Schody prowadzące na dół do pokoju dziennego są wyposażone w zamykaną furtkę dla bezpieczeństwa małych dzieci.